Home Aktuality Rok 2010

Rok 2010

V roce 2010 jsme se začaly s Annie a Stázkou pravidelně zúčastňovat soustředění Jihočeské záchranné brigády kynologů na Spáleništi. Během roku jsme zvládly několik záchrannářských zkoušek a účastnily jsme se i závodů.

Jako první to byla se Stázkou RHE (vstupní zkouška mezinárodního zkušebního řádu IRO). Stázka ji složila  na známku velmi dobře se 186 body.

Další zkouškou byla ZZS 1 (zkouška záchranného stopování) také se Stázkou, kterou zvládla opět na velmi dobře s 281 bodem.

V rámci letního soustředění  Annie složila  zkoušku ZTV 1 (zkouška terénního vyhledávání). Splnila na 240 bodů, tj. dobře.

Během roku a léta jsme se také s Annie připravovaly na Mistrovství ČR Flanderských bouvierů a Francouzských ovčáků ve sportovním výcviku v České Třebové. Trénink jsme zakončily na letním táboře FBO. Naše účast na tak významné soutěži byla premiérou. Annie závodila v kategorii ZVV1 a získala 3. místo.

Na podzim nás s Annie ještě čekal závod o Pohár ČEZ v Hluboké nad Vltavou.  Byl to druhý ročník závodu záchranných psů ve vyhledávání v sutinách. Annie si tenhle závod užila a nakonec z toho bylo 4. místo v konkurenci 17 závodníků.

Poslední významnou událostí roku 2010 se stalo krytí Annie, na které jsme se vydaly do chovatelské stanice Egas. Ženich Remco se jí líbil už při minulém hárání, takže nic nebránilo tomu, aby krytí dopadlo úspěšně.

 
Aktuality

Pohár plemen

Začátkem května jsme se jako družstvo bouvierů zúčastnili na Spáleništi Poháru plemen. Je to...
více zde

Klubová výstava

Jako každý rok i letos se koncem dubna konala Klubová výstava FBO. Tentokrát se sešlo skoro 20...
více zde

MČR

Již podruhé jsme se s Annie zúčastnily Mistrovství ČR záchranných psů. V prvním speciálu Annie...
více zde